Agresywna 15-latka pobiła 14-latkę, świadkowie wszystko nagrali

Na początku lipca w Nowym Dworze Mazowieckim przy stacji kolejowej na chodniku wzdłuż wiaduktu doszło do agresywnego zaatakowania 14-letniej mieszkanki miasta. Agresorem okazała się rok starsza dziewczyna, która wyzywała, szarpała i kopała młodszą dziewczynę. Wszystko nagrywali rozbawieni koledzy napastniczki. Film krąży między młodzieżą w sieci.

O sprawie napisał portal Super Express. Jak ustalili dziennikarze, 15-latka zaatakowała rok młodszą dziewczynę, która nie wiedziała o co chodzi agresywnej nastolatce i cały czas się dopytywała dlaczego jest atakowana i żeby ją zostawić w spokoju.

Dziennikarze Super Expressu ustalili, że agresywna 15-latka jest córką nowodworskiego Strażnika Miejskiego. Rodziny dogadały się polubownie i nie wpłynęło żadne zawiadomienie na policję. Po artykule ogólnopolskiej gazety w sieci i na różnych forach zawrzało. Mieszkańcy nie szczędzą słów pogardy dla takiego zachowania. Czytelnicy o materiale poinformowali naszą redakcję z prośbą o ustalenie tej sprawy. Wszyscy sugerowali, że skoro córka ma ojca w Straży Miejskiej to sprawa będzie zamieciona pod dywan.

W środę (5.08) rzeczniczka nowodworskiej policji st. asp. Joanna Wielocha poinformowała naszą redakcję, że w sprawie podjęte zostały czynności przez zespół ds. Nieletnich i Patologi Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim. Policjanci opierają się na materiałach prasowych. Od pokrzywdzonej nie wpłynęło zawiadomienie. teraz przed policjantami ustalenie świadków i kwalifikacja czynu oraz dalsze kroki w tej sprawie.

Szokująca jest postawa świadków, którzy widząc znęcanie się na młodszą dziewczyną, zamiast jej pomóc to nagrywali zdarzenie i podburzali jeszcze agresywną nastolatkę do zadawania kolejnych ciosów.