Areszt za znęcanie się nad siostrą

36-letni Michał M., mieszkaniec powiatu nowodworskiego, trafił na 3 miesiące do aresztu za znęcanie się nad siostrą. Gehenna kobiety trwała od kilku lat. Pokrzywdzona w końcu zgłosiła sprawę do nowodworskiej komendy. Policjanci zatrzymali podejrzanego 36-latka i postawili mu zarzut. Mężczyźnie grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

36-letni Michał M. prawdopodobnie już od kilku lat dręczył swoją siostrę. Zastraszona nie chciała opowiadać nikomu o swoim losie. Kiedy zachowanie mężczyzny sięgnęło apogeum, kobieta zgłosiła się do nowodworskiej komendy.

Policjanci natychmiast przystąpili do wyjaśnienia sprawy. Pokrzywdzona w rozmowie z funkcjonariuszami opowiadała jak 36-latek już od kilku lat znęca się nad nią psychicznie i fizycznie oraz groził pozbawieniem życia.

36-latek został zatrzymany, a zebrany materiał dowodowy pozwolił śledczym na postawienie mu zarzutów z art. 207 kk. Wczoraj nowodworski sąd, na wniosek prokuratury, zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy, w postaci tymczasowego aresztowania, na okres 3 miesięcy.

TAGI: