Bezpłatne konsultacje z psychologiem

Od roku w Nowym Dworze Mazowieckim działa Pracownia Psychoterapii i Rozwoju SENS. W ramach oferty Pracowni z pomocy psychologa/psychoterapeuty mogą skorzystać zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci oraz młodzież. Pracownia oferuje również konsultacje psychoterapeutyczne dla par oraz rodzin. Cyklicznie organizowane są warsztaty psychologiczne, treningi grupowe, zajęcia psychologiczne dla dzieci i młodzieży.

Świętując pierwszy roku działania w Pracowni Psychoterapii i Rozwoju SENS w dniu 21 września odbędą się Dni Otwarte, w trakcie których będzie można wziąć udział w ciekawych wydarzeniach. Zaplanowano między innymi bezpłatne konsultacje z psychologami dla dorosłych oraz dla dzieci i młodzieży, konsultacje z logopedą, warsztaty psychologiczne, zajęcia wprowadzające dla dzieci do grup socjoterapeutycznych.
W ramach regularnych zajęć, poza indywidualną pomocą psychologiczną, od października rusza również grupa terapeutyczna dla dzieci, warsztaty socjoterapeutyczne da młodzieży oraz warsztaty rozwojowe dla kobiet.

Zapisy na bezpłatne konsultacje powadzone są telefonicznie w Recepcji Pracowni SENS, a szczegółowe informacje o konsultacjach i warsztatach można znaleźć na stronie internetowej www.sens-pracownia.pl.