OSP Nowy Dwór Mazowiecki

Nowy Dwór Maz: Robotnik spadł z rusztowania

W poniedziałek (23.11) chwilę po godzinie 11 w Nowym Dworze Mazowieckim na budowie bloku przy ulicy Dębowej doszło do wypadku. 34-letni mężczyzna spadł z rusztowania z 4 piętra. Na miejsce zadysponowano służby ratownicze w tym śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. 

Nowy Dwór Maz: Wystrzał opony w samochodzie ciężarowym. Ranny kierowca

W czwartek (5.11) o godzinie 11:45 na ulicy Leśnej w Nowym Dworze Mazowieckim, kierujący samochodem ciężarowym marki Scania, usłyszał niepokojące dźwięki dochodzące z pojazdu. Po zatrzymaniu poszedł sprawdzić stan techniczny. Gdy sprawdzał stan opon, doszło do wystrzału jednej z nich. Mężczyzna został ranny. Na miejscu lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Powiat: Liczne ewakuacje w szkołach i przedszkolach oraz Urzędzie Pracy

W piątek (25.09) do szkół i przedszkoli wpłynęły zgłoszenia o podłożonym gazie Sarin. Dyrekcje placówek zarządziły ewakuację placówek i powiadomiły służby ratunkowe oraz Policję. Łącznie ewakuowano 7 szkół i prawie 1500 uczniów i pracowników obsługi. Alarmy są fałszywe ale służby nie lekceważą żadnego zgłoszenia.

Nowy Dwór Maz: Śmigłowiec LPR przyleciał po pacjentkę

We wtorek (8.09) chwilę po godzinie 20 do Centrum Powiadamiania Ratunkowego w Płocku wpłynęło zgłoszenie o kobiecie z Nowego Dworu Mazowieckiego która potrzebuje pilnie pomocy medycznej. Na miejsce skierowano zespół Ratownictwa Medycznego a po wstępnych badaniach wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Dębina: Ciężarówką wjechał w robotników na DK7

Kierujący samochodem ciężarowym marki MAN w środę (12.08) o godzinie 11:15 ma 333 kilometrze DK7 wjechał w oznakowane prace remontowe wykonywanie przez Służbę Drogową. W wyniku zdarzenia rannych zostało dwóch pracowników zarządcy drogi, których strażacy musieli wycinać. 

Nowy Dwór Maz: Pożar poddasza w Centrum Miasta

W sobotę (01.08) chwilę po godzinie 13 dyżurny Powiatowego Stanowiska Kierowania w Nowym Dworze Mazowieckim otrzymał informację o pożarze domu przy ulicy Focha w Nowym Dworze Mazowieckim. Na miejsce zadysponowano zastępy ratowniczo – gaśnicze oraz drabinę z JRG Nowy Dwór Mazowiecki oraz zaalarmowano druhów z OSP.