Chechnówka: Śmiertleny wypadek na DW632

Chwilę przed godziną 16 na DW632 doszło do tragicznego w skutkach zderzenia dwóch samochodów marki Opel i Volkswagen. 61-letni mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Droga jest cały czas zablokowana. Policja wyznaczyła objazdy.

Do działań zadysponowano zastępy straży pożarnej z Nowego Dworu Mazowieckiego, Nasielska i Nuny oraz Zespoły Ratownictwa Medycznego i Policję. Wszystkie poszkodowane osoby zostały przekazane zespołom medycznym i po diagnostyce odwiezione do szpitala.

Lekarz stwierdził zgon u 61-letniego mieszkańca gminy Sońsk, który kierował samochodem marki Volkswagen. Podróżująca z nim kobieta oraz 5-letnie dziecko, odwiezieni zostali do szpitala na badania. Również kierująca Oplem została odwieziona do szpitala, gdzie po wykonaniu badań będzie wiadomo czy poniosła jakieś obrażenia.

Informacje o zgonie jednej z osób biorących udział w zdarzeniu potwierdził mł. asp. Szymon Koźniewski z KPP Nowy Dwór Mazowiecki.

Na miejscu pracują policjanci z wydziału śledczo dochodzeniowego nowodworskiej policji oraz prokurator z Pułtuska. Dochodzenie wyjaśni co było przyczyną wypadku.

TAGI: