Cybulice Małe: Policja poszukuje świadków śmiertelnego wypadku

Nowodworscy policjanci poszukują świadków śmiertelnego wypadku drogowego, do którego doszło 9 stycznia 2020 r. około godz. 09.20, na przejściu dla pieszych w Cybulicach Małych.

W ubiegły czwartek, około godz. 09:20 na drodze nr 579 w Cybulicach Małych, doszło do nieumyślnego spowodowania wypadku drogowego. Kierujący pojazdem marki ford escape koloru białego, jadący od strony Kiścinnego w kierunku Kazunia Bielany, potrącił kobietę przechodzącą z prawej strony na lewą, przez oznakowane przejście dla pieszych. W wyniku odniesionych obrażeń piesza poniosła śmierć na miejscu.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu szczegółów tego zdarzenia proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Nowym Dworze Mazowieckim, osobiście przy ul. Paderewskiego 3, bądź telefonicznie dzwoniąc pod numer (22) 775 22 01, nr alarmowy 112, lub z Komisariatem Policji w Nasielsku tel. (23) 691 23 77. Informacje można także przesyłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: oficer.prasowy.nowy-dwor-maz@ksp.policja.gov.pl.