Czosnów: Kto zna tożsamość denata?

Nowodworska policja zwraca się z prośbą do wszystkich mieszkańców naszego powiatu o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny, którego wizerunek publikujemy. Mężczyzna wiek z wyglądu około 40 lat, uczestniczył w zdarzeniu drogowym w nocy z 26/27 czerwca br., na trasie nr 7 w Czosnowie. Niestety prawdopodobnie na skutek doznanych obrażeń poniósł śmierć na miejscu. Mężczyzna nie posiadał przy sobie żadnych dokumentów tożsamości.

Do tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego doszło w nocy z 26/27 czerwca tego roku. Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego zostali wezwani do zdarzenia drogowego, które miało miejsce na trasie nr 7 w Czosnowie. Na miejscu ustalili, że doszło do potrącenia pieszego przez osobowego seata. Prawdopodobnie na skutek doznanych obrażeń pieszy poniósł śmierć na miejscu. Kierowca samochodu był trzeźwy.

Policjanci z nowodworskiej komendy prowadzą aktualnie czynności, które ma na celu wyjaśnić okoliczności wypadku. Do tej pory nie udało się ustalić tożsamości mężczyzny. Dlatego nowodworska policja zwraca się do wszystkich mieszkańców naszego powiatu o pomoc w ustaleniu danych personalnych mężczyzny, którego wizerunek publikujemy. Informacje na temat prosimy przekazywać pod nr tel.: 22 775 22 01-04, bądź 997 i 112.

/KPP Nowy Dwór Mazowiecki/