Dla linergistów i dla klientów – Konferencja THE WORLD OF MICROPIGMENTATION

Za sprawą Centrum Mikropigmentacji Agnieszka Zapała, Centrum Konferencyjne Mrówka w Warszawie, w dniach 16-17 listopada 2019 roku, stanie się miejscem wyjątkowego wydarzenia. Wszyscy zainteresowani, klienci oraz obecni i przyszli linergiści, będą mogli skorzystać z mnóstwa wiedzy prezentowanej podczas Konferencji THE WORLD OF MICROPIGMENTATION.

Dlaczego warto tam być? Konferencja THE WORLD OF MICROPIGMENTATION to wyjątkowe wydarzenie, podczas którego każdego roku będzie poruszany inny temat. W tym roku temat przewodni zaskoczy pod każdym względem! Zajmiemy się obszarem pigmentacji męskiej. Ta branża rozwija się niezwykle dynamicznie, niemała liczba mężczyzn decyduje się na zabiegi mikropigmentacji, równie duże grono to Panowie, którzy stają po stronie specjalistów i swoimi umiejętnościami w zakresie mikropigmentacji, poprawiają jakość życia wielu osób.

Centrum Mikropigmentacji Agnieszka Zapała, o którym szczegółowe informacje można znaleźć pod adresem https://www.naturalnypermanentny.pl/, to specjalistyczna placówka świadcząca najwyższej jakości usługi. Autorski sposób kształcenia i wieloletnie doświadczenie, które doceniają nie tylko klienci, ale i przyszli linergiści. Organizacja wydarzenia z ich strony, jest gwarancją wyniesienia z Konferencji maksimum wiedzy, znajomości, kontaktów i umiejętności, które przełożą się na podnoszenie swoich kwalifikacji, a dla klientów – na rozwianie wszelkich wątpliwości przed wybranym zabiegiem.

Podczas Konferencji THE WORLD OF MICROPIGMENTATION „Man’s World”, zostanie poruszona tematyka wyłącznie męskiej pigmentacji – po raz pierwszy na świecie! Pojawią się zagadnienia dotyczące skóry głowy, zarostu, kamuflażu i pracy ze strukturą blizn, pigmentacji powiek, brwi, ust, trychologii oraz lasera będącego nieodłączonym narzędziem pracy linergisty.

Nie zabraknie pokazów, paneli dyskusyjnych, spotkań z ekspertami, osobowościami znanymi z branży, jak i gości specjalnych. Będzie można dowiedzieć się, jak odnieść sukces w tej branży. Na stronę https://www.wofm.eu/ należy się skierować, by dokonać zakupu biletów, a także znaleźć szczegółowe informacje odnośnie wydarzenia.