Dołącz do Szlachetnej Paczki

„Chcesz pomagać? Nie czekaj! Zgłoś się już dziś i zostań wolontariuszem Szlachetnej Paczki. W tym roku działamy w rejonach nie tylko Pomiechówka czy Legionowa, ale także w Nowym Dworze Mazowieckim.

Jeśli jesteś osobą, która chce pomagać innym? Chcesz wpływać na swoje otoczenie i zmieniać je na lepsze? Nie jest Ci obojętny los osób, które znalazły się w trudnej sytuacji i potrzebują pomocy.

Zgłoś się na wolontariusza Szlachetnej Paczki – SuperW! Rekrutacja trwa do 15 października! Zacznij pomagać, zostań Bohaterem swojego Rejonu. Co należy zrobić, aby się zgłosić?

Należy wejść na stronę z poniższego linku, zarejestrować się, wybrać Rejon i gotowe:
https://www.superw.pl/zostaje-superw?action=button_zglaszamsie_woloszp&place=superw_sg

Czym jest SZLACHETNA PACZKA?
Jest projektem pomocy bezpośredniej, w którym darczyńcy przygotowują paczki dla rodzin w potrzebie. Adresy tych rodzin są pozyskiwane przez wolontariuszy, którzy działają lokalnie. W tym roku SZLACHETNA PACZKA jest organizowana piętnasty raz.
Pierwsza edycja odbyła się w 2000 roku, kiedy grupa studentów duszpasterstwa akademickiego prowadzonego przez ks. Jacka Stryczka obdarowała 30 ubogich rodzin. Dzisiaj projekt SZLACHETNEJ PACZKI ma charakter ogólnopolski i jak żadna inna akcja charytatywna w Polsce łączy działania setek tysięcy osób. Tylko w 2014 roku Paczka połączyła niemal 1 000 000 Polaków! W tej edycji Paczka dotrze do ponad 600 rejonów na terenie całej Polski!”