Izabelin Dziekanówek: Śmiertelne potrącenie na pasach

W sobotę (19.10) chwilę po godzinie 21 na krajowej siódemce tuż przy granicy powiatu nowodworskiego w Izabelinie Dziekanówku doszło do śmiertelnego potrącenia pieszego obywatela Ukrainy. Mężczyzna przechodził przez oznakowane przejście dla pieszych i został potrącony przez kierującą samochodem marki BMW.

Siła uderzenia byłą tak duża, że ciało uległo rozczłonkowaniu. Przejeżdżający po chwili zespół karetki z lekarzem odstąpił od czynności medycznych i stwierdził zgon mężczyzny. W samochodzie BMW obrażenia odniosła kobieta oraz 4-letnie dziecko. Kobieta odwieziona została do szpitala w Nowym Dworze Mazowieckim. Ciało mężczyzny znajduje się około 100 metrów od przejścia dla pieszych. Wszystko wskazuje więc na to, że został potrącony przez samochód jadący z dużą prędkością.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Starych Babicach będą ustalać okoliczności wypadku. Na miejsce wezwano prokuratora, który wykonał wstępne czynności procesowe. Ruch na DK 7 w miejscu wypadku na pasach w kierunku Warszawy odbywa się drogą serwisową.

Więcej informacji wkrótce