Kolejni poszukiwani w rękach policji

W ciągu kilku ostatnich dni policjanci nowodworskiej komendy policji zatrzymali kilka osób poszukiwanych m.in. celem odbycia kary pozbawienia wolności czy ustalenia miejsca pobytu.

4 września 2020 r. policjanci wydziału prewencji nowodworskiej komendy, na terenie miasta zatrzymali 33- letnią mieszkankę Nowego Dworu Mazowieckiego. Kobieta była poszukiwana celem odbycia kary 3 miesięcy pozbawienia wolności. Trafiła do jednostki penitencjarnej.

5 września 2020 r. funkcjonariusze nowodworskiej patrolówki podczas legitymowania 30- latka z Nowego Dworu Mazowieckiego ustalili w systemie, iż jest on poszukiwany celem odbycia kary 1 roku pozbawienia wolności. Został przez policjantów zatrzymany i trafił do więzienia.

6 września 2020 r. mundurowi z nowodworskiego zespołu patrolowo- interwencyjnego, podczas kontroli drogowej 37- latka z Nowego Dworu Mazowieckiego ujawnili, że jest poszukiwany celem ustalenia miejsca pobytu. Po sporządzeniu dokumentacji został zwolniony.

7 września 2020 r. policjanci wydziału prewencji, na ul. Paderewskiego w Nowy Dworze Mazowieckim podczas legitymowania 47- letniego nowodworzanina ustalili, że jest on poszukiwany celem odbycia kary pozbawienia wolności z tytułu nieopłaconej w terminie kary grzywny. Mężczyzna po wpłaceniu grzywny w wysokości blisko 2.000 zł został zwolniony.

8 września 2020 r. nowodworscy patrolowcy na terenie miasta zatrzymali 45- latka z Nowego Dworu Mazowieckiego, który nie stawiał się do prokuratury. Mężczyzna został osadzony w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych, następnie doprowadzony do nowodworskiej prokuratury.

st. asp. Joanna Wielocha

TAGI: