Kronika Kryminalna za okres 16-22 października

Przedstawiamy najnowszą Kronikę Policyjną za okres od 16 do 22 października. Materiał przygotował Rzecznik Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Dworze Mazowieckim.

NOWY DWÓR MAZOWIECKI
Obwodowa – kradzież z włamaniem do garażu

Według ustaleń policjantów nn sprawca/y prawdopodobnie w nocy z 15/16 października dokonał/li kradzieży włamaniem do garażu. Z pomieszczenia zostały zabrane 4 koła od samochodu. Pokrzywdzony oszacował starty na ok. 1000 zł. Aktualnie postępowanie w tej sprawie prowadzone jest w nowodworskiej komendzie. Jednocześnie policjanci zwracają się o pomoc do wszystkich osób, które mogły być świadkami tego zdarzenia.

POMIECHÓWEK
Wymysły – nietrzeźwy kierujący

18 października po godz. 19.00 policjanci z Pomiechówka zatrzymali do kontroli kierowcę VW. Po przebadaniu 44-letni mężczyzna miał blisko promil alkoholu w organizmie. Teraz odpowie za jazdę po pijanemu i starci prawo jazdy. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Wola Błędowska – nietrzeźwy kierujący
21 października przed godz. 21.00 policjanci z Pomiechówka zatrzymali do kontroli kierowcę Renault. Po przebadaniu 30-letnia kobieta miała ponad promil alkoholu w organizmie. Teraz odpowie za jazdę po pijanemu i starci prawo jazdy. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Stanisławowo – nietrzeźwy kierujący
22 października przed godz. 2.00 policjanci WRD zatrzymali do kontroli kierowcę Toyoty. Po przebadaniu 46-letni mężczyzna miał ponad promil alkoholu w organizmie. Teraz odpowie za jazdę po pijanemu i starci prawo jazdy. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

DZIELNICOWI NA SPOTKANIU Z PRZEDSZKOLAKAMI
Dzielnicowi z Komisariatu Policji w Czosnowie odwiedzili Przedszkole „Elemelek”. W spotkaniu uczestniczyło prawie 70 dzieci. Funkcjonariusze opowiadali o swojej pracy i uczyli dzieci bezpiecznego poruszania się po drodze. Całe zajęcia przebiegały w formie zabawy. Więcejtutaj

„TYDZIEŃ BEZPIECZEŃSTWA” W NASIELSKU
Policjantka zajmująca się profilaktyką społeczną oraz dzielnicowy z Nasielska, w ramach akcji informacyjno – edukacyjnej „Kręci mnie bezpieczeństwo przez cały rok szkolny” przeprowadzili szereg spotkań z uczniami SP im. Stefana Starzyńskiego. W trakcie pogadanek funkcjonariusze omówili problematykę bezpieczeństwa w ruchu drogowym, przeprowadzili przegląd rowerów oraz byli w składzie jury konkursu na najlepszy plakat promujący noszenie odblasków.
więcej – tutaj

podkom. Szymon Koźniewski

TAGI: