Kronika Policyjna 10-16 kwietnia

Przedstawiamy najnowszą Kronikę Policyjną za okres od 10 do 16 kwietnia. Materiał przygotował Rzecznik Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Dworze Mazowieckim.

NOWY DWÓR MAZOWIECKI
ul. Kolejowa – kradzież z włamaniem do samochodu

Według ustaleń policjantów nn sprawca/y prawdopodobnie w nocy z 13/14 kwietnia poprzez wybicie bocznej szyby w audiiA3 dokonał/li kradzieży sprzętu audio oraz akumulatora. Pokrzywdzony oszacował straty na ponad 1200 zł. Postępowanie prowadzi nowodworska komenda. Jednocześnie policjanci zwracają się o pomoc do wszystkich osób, które mogły być świadkami tego zdarzenia.

CZOSNÓW
Kazuń Nowy ul. Saperów – kradzież z włamaniem do mieszkania

Według ustaleń policjantów 10 kwietnia między godz. 7.30 a 21.00 nn sprawca/cy poprzez wyłamanie zamka w drzwiach dostał/li się do środka mieszkania skąd zabrali m.in. laptop i zegarki. Pokrzywdzony oszacował straty na ponad 5000 zł. Aktualnie postępowanie prowadzone jest w KP w Czosnowie. Jednocześnie policjanci zwracają się o pomoc do wszystkich osób, które mogły być świadkami tego zdarzenia.

POMIECHÓWEK
ul. Kupiecka – kradzież motoroweru

Według ustaleń policjantów nn sprawca/y w nocy z 15/16 kwietnia z niezamkniętej posesji dokonał/li kradzieży motoroweru wangy. Pokrzywdzony oszacował straty na ok. 1500 zł. Postępowanie prowadzi nowodworska komenda. Jednocześnie policjanci zwracają się o pomoc do wszystkich osób, które mogły być świadkami tego zdarzenia.

Na terenie powiatu nowodworskiego w analizowanym okresie doszło do 23 kolizji.

mł. asp. Szymon Koźniewski