Kronika Policyjna 15 -21 maja

Przedstawiamy najnowszą Kronikę Policyjną za okres od 15 do 21 maja. Materiał przygotował Rzecznik Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Dworze Mazowieckim.

NOWY DWÓR MAZOWIECKI
ul. Zakroczymska – nietrzeźwy kierujący
15 maja po godz. 1.00 policjanci prewencji zatrzymali do kontroli 33-letniego kierowcę honda civic. Mężczyzna po przebadaniu miał ponad promil alkoholu w organizmie. Teraz odpowie za jazdę po pijanemu i straci prawo jazdy. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

ul. Kościuszki – nietrzeźwy kierujący
18 maja po godz. 17.00 policjanci prewencji zatrzymali do kontroli 46-letniego kierowcę mazda 3. Mężczyzna po przebadaniu miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Teraz odpowie za jazdę po pijanemu i straci prawo jazdy. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

NASIELSK
ul. Kilińskiego – nietrzeźwy kierujący
21 maja po godz. 1.00 policjanci z Nasielska zatrzymali do kontroli 25-letniego kierującego audi A3. Mężczyzna po przebadaniu miał prawie 1.5 promila alkoholu w organizmie. Teraz odpowie za jazdę po pijanemu i straci prawo jazdy. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

POMIECHÓWEK
Szczypiorno – nietrzeźwy kierujący
1 maja po godz. 21.00 policjanci z Pomiechówka zatrzymali do kontroli 31-letniego kierowcę vw polo. Mężczyzna po przebadaniu miał ponad promil alkoholu w organizmie. Teraz odpowie za jazdę po pijanemu i straci prawo jazdy. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

ZAKROCZYM
Emolinek – nietrzeźwy kierujący
18 maja przed godz. 18.00 policjanci z Zakroczymia zatrzymali do kontroli 60-letniego kierowcę ford transit. Mężczyzna po przebadaniu miał ponad promil alkoholu w organizmie. Teraz odpowie za jazdę po pijanemu i straci prawo jazdy. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Na terenie powiatu nowodworskiego w analizowanym okresie doszło do 2 wypadków i 29 kolizji. Ważniejsze informacje dotyczące pracy policjantów publikowane są również na stronie internetowej komendy.

podkom. Szymon Koźniewski

TAGI: