Kronika Policyjna od 6 do 12 marca

Przedstawiamy najnowszą Kronikę Policyjną za okres od 6 do 12 marca. Materiał przygotował Rzecznik Prasowy Komendanta Powiatowego Policji  w Nowym Dworze Mazowieckim.

NOWY DWÓR MAZOWIECKI

ul. Obwodowa – nietrzeźwy kierujący
9 marca po godz. 20.30 policjanci prewencji zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę fiata dolbo. 41-letni mieszkaniec Kampinosu po przebadaniu miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Mężczyźnie grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności i strata prawa jazdy.

NASIELSK

Chrcynno – kradzież z włamaniem do pojazdu
Według ustaleń policjantów nn sprawcy/a prawdopodobnie w nocy z 9 na 10 marca br. poprzez wybicie szyby w pojeździe kia dokonał/li kradzieży radioodtwarzacza, cb oraz nawigacji. Pokrzywdzony oszacował straty na ponad 2000 zł. Postępowanie prowadzi komisariat w Nasielsku.

ul. Kościuszki – nietrzeźwy kierujący
6 marca po godz 17.00 policjanci z Nasielska zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę opla zafiry. 48-letni mieszkaniec gm. Nasielsk po przebadaniu miał ponad promil alkoholu w organizmie. Ponadto 48-latek nie posiadał uprawnień do kierowania. Mężczyźnie grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności i strata prawa jazdy.

ZAKROCZYM

ul. Koźmińskiego – włamanie do korytarza piwnicy
Według ustaleń policjantów nn sprawcy/a w okresie od 07 do 08 marca br. poprzez wyłamanie drzwi dostał/li się do środka pomieszczenia i dokonał/li kradzieży m.in. serwisu obiadowego. Pokrzywdzony oszacował straty na ok. 170 zł. W toku podjętych czynności funkcjonariusze z Zakroczymia zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o dokonanie tego przestępstwa i odzyskali skradzione przedmioty. Po przeprowadzeniu czynności dochodzeniowo-śledczych, jeden z zatrzymanych, 28-letni Marcin A. usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem i trafił pod dozór policji.

Na terenie powiatu nowodworskiego w analizowanym okresie doszło 26 kolizji. 


mł. asp. Szymon Koźniewski
Foto: Wirtualny Nowy Dwór

TAGI: