Leoncin: Policjanci odzyskali kradzioną Toyotę

Leoncin: Policjanci odzyskali kradzioną Toyotę

Kryminalni z Czosnowa odzyskali kradzioną toyotę o wartości ok. 80 000 zł., oraz części samochodowe, które prawdopodobnie pochodzą z przestępstwa. Do sprawy policjanci zatrzymali pięciu mężczyzn w wieku od 29 do 42 lat, mieszkańców powiatu nowodworskiego. Zebrany materiał dowodowy pozwolił wszystkim postawić zarzut paserstwa. Wobec trzech podejrzanych prokurator zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji. Zatrzymanym może grozić kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Czosnowa wykonując czynności operacyjne namierzyli na jednej z posesji w gm. Leoncin skradzioną toyotę. Auto zginęło kilka dni wcześniej z terenu Warszawy. Funkcjonariusze z pomocą nowodworskich kryminalnych przystąpili do wyjaśnienia sprawy.

W trakcie czynności w pomieszczeniu gospodarczym mundurowi znaleźli kilkadziesiąt części samochodowych, które mogą pochodzić z przestępstwa. Kolejne podejrzane przedmioty zostały ujawnione na drugiej posesji znajdującej się w Nowym Dworze. W dalszym toku postępowania funkcjonariusze zatrzymali 5 osób, które mogły mieć związek z przestępstwem.

Zebrany materiał dowodowy pozwolił Robertowi K (42l)., Jerzemu J (36l)., Marcinowi P. (31l), Bartoszowi Z. (29l) i Arturowi K. (31l) postawić zarzut paserstwa. Po złożeniu wyjaśnień trzech podejrzanych decyzją prokuratora trafiło pod dozór policji.

/KPP Nowy Dwór Maz/

2 komentarze/y

  1. Radoslaw

    Oni sa napewno nie winni to ludzie z nie poszlakowana opinia i nikt niewierzy by byli zamieszani w takie sprawy. Zresztą wszyscy zostali zwolnieni do domow wiec nie ma dowodow postawic w tej sprawie nikomu zarzutu

  2. Ja również nie wierzę w to Marcin czy Jurek są dobrymi specami od aut i super mechanicy na pewno nie bawili by się w takie rzeczy tym bardziej iż pracują sami na swój rachunek, to są znani i szanowani specjaliści od nowych a nawet starych aut super mechanicy z pasją to ludzie którzy kochają to co robią, zostali wciągnięci i pomówieni !!!!!!!!!!!!

Komentarze

Musisz się zalogować , aby móc komentować.