Łomianki: Przywłaszczył telefon pozostawiony na plaży

Kryminalni z komendy w Starych Babicach odwiedzili jeden z domów na terenie Łomianek, gdzie zatrzymali 30-letniego mieszkańca gminy. Miesiąc temu mężczyzna znalazł na plaży nad Jeziorkiem Kiełpińskim pozostawiony razem z rzeczami osobistymi, telefon komórkowy, którego wartość pokrzywdzony oszacował na kwotę 800 złotych. Niestety telefon zabrał, dlatego policjanci przedstawili mężczyźnie zarzut przywłaszczenia cudzej rzeczy ruchomej i zabezpieczyli telefon, który zostanie zwrócony właścicielowi.

Pod koniec lipca br. dyżurny komisariatu w Łomiankach został poinformowany o kradzieży telefonu komórkowego pozostawionego na plaży nad Jeziorkiem Kiełpińskim. Pokrzywdzony wszedł do wody popływać, a rzeczy pozostawił na brzegu. Wśród pozostawionych na plaży przedmiotów, był telefon komórkowy, którego wartość pokrzywdzony oszacował na kwotę 800 złotych. Spacerujący tam 30-letni mieszkaniec Łomianek postanowił zabrać pozostawiony na plaży przedmiot.

Sprawą zajęli się kryminalni. Ustalili mężczyznę, który zabrał telefon komórkowy oraz miejsce jego zamieszkania. Policjanci odwiedzili 30-latka w domu, gdzie zabezpieczyli przywłaszczony przedmiot, którego wartość właściciel oszacował na kwotę 800 złotych. Mężczyzna odpowie teraz za przywłaszczenie cudzej rzeczy ruchomej. Za popełnienie tego przestępstwa grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

TAGI: