Łomianki: Wyniósł ze sklepu alkohol za który nie zapłacił

Dyżurny komisariatu w Łomiankach otrzymał zgłoszenie o kradzieży sklepowej. Na miejsce udali się policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego. Tam policjanci zastali pracownika ochrony wraz z ujętym na kradzieży mężczyzną. Jak ustalili funkcjonariusze, 20-latek wyszedł ze sklepu z alkoholem, za który nie zapłacił. Wartość towaru oszacowana została na kwotę blisko 1 tys. złotych. Mieszkaniec łomiankowskiej gminy usłyszał już zarzut kradzieży, do którego się przyznał i poddał dobrowolnie karze.

Około 16.00 dyżurny komisariatu w Łomiankach otrzymał wezwanie na interwencję w związku z kradzieżą sklepową. W jednej z placówek handlowych na terenie gminy został ujęty mężczyzna, który chciał ukraść alkohol o łącznej wartości blisko 1 tys. złotych. Na miejsce udali się policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego. Jak ustalili policjanci, pracownicy ochrony ujęli 20-latka, gdy ominął linię kas, nie uiszczając opłaty za towar, jaki zabrał ze sklepowych półek.

Nieuczciwy klient został zatrzymany przez policjantów. Mieszkaniec łomiankowskiej gminy usłyszał już zarzut kradzieży. Mężczyzna przyznał się do popełnienia przestępstwa i poddał się dobrowolnie karze. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd.

podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja