Lotnisko: Nowe kierunki lotów na lato 2020

Ryanair ogłosił dziś oficjalne rozpoczęcie lotów z Portu Lotniczego Warszawa/Modlin do Pafos na Cyprze. W letnim rozkładzie lotów 2020 znajdzie się 51 tras, obok wspomnianego Pafos, dostępne będą również połączenia do Charkowa czy też niedawno uruchomione całoroczne połączenie do Tel Awiwu.

Ryanair ogłosił dziś 4 nowe, dodatkowe trasy z Polski na lato 2020, w tym z lotniska Warszawa/Modlin do Pafos. Połączenie na Cypr będzie obsługiwane z podwarszawskiego lotniska z częstotliwością 1 raz w tygodniu (w czwartki).

Jesteśmy bardzo zadowoleni z ciągłego rozwoju siatki rozkładowych i czarterowych połączeń lotniczych w naszym porcie. Bez wątpienia połączenie do Pafos będzie cieszyć się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony naszych pasażerów, zwłaszcza warszawiaków i mieszkańców północno-wschodniej Polski, dla których Lotnisko Warszawa/Modlin to port pierwszego wyboru. Już dziś nasi pasażerowie mają do dyspozycji wiele atrakcyjnych połączeń lotniczych, w tym wakacyjne kierunki czarterowe. Wygodny i szybki dojazd, wysoka dostępność parkingów oraz możliwość skorzystania z dobrej bazy handlowo-gastronomicznej to mocne strony naszego lotniska, które cały czas dostosowujemy do potrzeb naszych klientów. – mówi Leszek Chorzewski, p.o. Prezesa Zarządu Mazowieckiego Portu Lotniczego Warszawa-Modlin Sp. z o.o.

Z okazji ogłoszenia nowych dodatkowych tras i wprowadzenia pełnego rozkładu lotów na lato 2020 Ryanair wprowadził specjalną promocję.