Lotnisko: Pierwszy lot do Tel-Awiwu

Dzisiaj (30.10) na lotnisku Warszawa-Modlin w Nowym Dworze Mazowieckim odbyło się uroczyste uruchomienie nowej trasy do Tel Awiwu. Tej zimy Ryanair będzie latał na tym kierunku cztery razy w tygodniu. W sumie zaoferuje na nowodworskim lotnisku 34 trasy i obsłuży 3 miliony pasażerów rocznie.

Cieszymy się z inauguracji sezonu zimowego na lotnisku Warszawa/Modlin oraz uruchomienia nowej trasy do Tel Awiwu, Ryanair zaoferuje tej zimy w na lotnisku Warszawa-Modlin 34 trasy i obsłuży 3 miliony pasażerów rocznie – powiedziała Olga Pawlonka z Ryanaira.

Jesteśmy bardzo zadowoleni, z możliwości dołączenia do naszej siatki połączeń kolejnego punktu. Tym razem, wspólnie z Ryanair, otwieramy się na kierunek bliskowschodni, a mianowicie Tel Awiw w Izraelu. Tym samym wpisujemy się w trend pokazujący stały wzrost zainteresowania tym kierunkiem wśród polskich turystów. Loty do Tel Awiwu, w sezonie zimowym, odbywać się będą cztery razy w tygodniu, w poniedziałki, środy, piątki i niedziele – mówi Leszek Chorzewski, p.o. Prezesa Zarządu Portu Lotniczego Warszawa-Modlin.