Mamy już 9 lat…

3 stycznia 2011 roku publikacją artykułu o pożarze domu w gminie Pomiechówek wystartowaliśmy. Dziś po 9 latach wspominając początki, śmiało możemy powiedzieć, że to My byliśmy prekursorami przekazywania informacji dla mieszkańców poprzez internet. To patrząc na naszą działalność, lokalne gazety na swoich stronach zaczęły informować o wydarzeniach wcześniej niż wydanie gazety papierowej.

Wielokrotnie to właśnie Wirtualny Nowy Dwór jako pierwszy informował o wypadach czy pożarach. Każdego dnia we współpracy z rzecznikami prasowymi służb i instytucji, przygotowujemy najważniejsze informację dla naszych czytelników. Nasze materiały wielokrotnie wykorzystywały regionalne i ogólnopolskie media.

W czerwcu 2019 roku ruszył Mazowiecki Portal Informacyjny Wirtualne Mazowsze 24, którego jesteśmy częścią, przygotowując materiały z terenu powiatu, które następnie trafiają do czytelników Mazowsza.

W ciągu ostatniego roku zawiązaliśmy współpracę z portalem Płońsk w Sieci oraz Warszawa w Pigułce. Ważne dla regionu materiały publikujemy we współpracy z Gazetą Powiatową z Legionowa.

Z informacjami wchodzimy również do gminy Łomianki. W 2020 roku najważniejsze informacje z Łomianek i okolic dostępne będą również w Wirtualnym Nowym Dworze.

Na portalu społecznościowym Facebook posiadamy ponad 13000 polubień profilu. Jest to najlepszy wynik wśród lokalnych mediów na tym portalu społecznościowym.

Portal nasz może prezentować wszystkim czytelnikom bez ograniczeń wszystkie wiadomości, dzięki firmom i instytucjom, które wykupują miejsca reklamowe w naszym portalu. Wiele firm przekonało się o skuteczności reklamy w naszych mediach i regularnie promuje swoją działalność.

Zapraszamy do przeżycia kolejnego roku wraz z portalem Wirtualny Nowy Dwór

Kontakt z nami:

redakcja@wirtualnynowydwor.pl
reklama@wirtualnynowydwor.pl

Telefon dyżurny: 574-489-239
Facebook