Mieli przy sobie narkotyki

W nocy ze środy na czwartek policjanci nowodworskiej komendy na terenie powiatu zatrzymali dwóch mężczyzn, posiadających przy sobie środki odurzające. Teraz każdemu z nich grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

W środowy wieczór, w Zakroczymiu na Alei Spółdzielni policjanci nowodworskiego zespołu do spraw nieletnich i patologii zatrzymali 25- letniego mieszkańca Zakroczymia. Mundurowi ujawnili przy mężczyźnie środki odurzające w postaci metamfetaminy. Został osadzony w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych nowodworskiej komendy.

W piątek, chwilę po północy również na terenie Modlina Twierdzy funkcjonariusze wydziału prewencji z komendy powiatowej policji w Nowym Dworze Mazowieckim zatrzymali 20- letniego mieszkańca miasta. Mężczyzna posiadał przy sobie środki odurzające w postaci mefedronu. Został zatrzymany.

Po ustaleniach i zebraniu wszystkich materiałów w sprawie, mężczyźni zostali przesłuchani przez policjantów wydziału dochodzeniowo- śledczego nowodworskiej komendy policji. Przyznali sie do posiadania środków odurzających.

O ich dalszym losie zdecyduje sąd. Grozi im kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

st. asp. Joanna Wielocha/aw

TAGI: