Mikołajkowe zawody Szkoły pływania Sport Plus

W dniu 24 listopada 2019r. na pływalni w Nowym Dworze Mazowieckim odbyły się Mikołajkowe zawody „Sport-Plus”. Szkoła pływania Sport – Plus zorganizowała zawody pływackie dla dzieci, które z roku na rok cieszą się coraz większym zainteresowaniem.

W raz z dziećmi na zawody licznie przybyli rodzice, dziadkowie, opiekunowie którzy wspaniale dopingowali swoje pociechy. Było mnóstwo zabawy, uśmiechu, emocji połączonej ze zdrową rywalizacją podczas poszczególnych startów. Również kadra Stowarzyszenia „Sport-Plus” wykazała się pełnym profesjonalizmem w organizacji i przeprowadzeniu zawodów. Dzieci miały zapewnioną profesjonalną opiekę i wsparcie instruktorów szkoły.

Każde dziecko biorące udział w zawodach otrzymało medal, a Ci którzy zajęli zaszczytne miejsca na podium otrzymali puchary i nagrody. W zawodach wzięło udział 85 uczestników w różnych kategoriach wiekowych, podzielonych na dziewczynki i chłopców. Każdy zawodnik miał do przepłynięcia 25m stylem dowolnym. Podczas zawodów odwiedził nas również Mikołaj, który był zachwycony naszymi „grzecznymi” dziećmi i ich wspaniałym pływaniem 🙂

W imieniu prezesa stowarzyszenia „Sport-Plus” Pana Tomasza Wichowskiego i całej kadry chcielibyśmy podziękować dzieciom za wzięcie działu w zawodach, bliskim którzy tak licznie przybyli i tworzyli niesamowitą atmosferę podczas tegorocznej imprezy, całemu zespołowi Sport-Plus, oraz wszystkim którzy brali czynny udział w organizacji Mikołajkowych zawodów Sport Plus.

Tomasz Wichowski