Pilne
  • Wyniki wyborów II Tury Wyborów Samorządowych *** NOWY DWÓR MAZOWIECKI: Sebastian Sosiński 59,88% - Jacek Kowalski  40,12% *** NASIELSK: Radosław Kasiak 53,19%, Dawid Domała 46,81%  *** LEONCIN: Adam Krawczak 56,81%, Tomasz Koc 43,19% ***                Wyniki wyborów II Tury Wyborów Samorządowych *** NOWY DWÓR MAZOWIECKI: Sebastian Sosiński 59,88% - Jacek Kowalski  40,12% *** NASIELSK: Radosław Kasiak 53,19%, Dawid Domała 46,81%  *** LEONCIN: Adam Krawczak 56,81%, Tomasz Koc 43,19% ***

Mistrzostwa w Ratownictwie Wodnym

W niedzielę 11 lutego, dzieci i młodzież z sekcji pływacko-ratowniczej pod skrzydłami trenera Tomasza Wichowskiego, wzięły udział w Mistrzostwach w Ratownictwie Wodnym, które odbywały się w Gdańsku.

Podopieczni stowarzyszenia Sport Plus mieli okazję potrenować i sprawdzić swoje umiejętności w ratownictwie wodnym. Nasi uczestnicy brali udział w następujących konkurencjach: wyścig z przeszkodami, wyławianie krążków z dna basenu, holowanie manekina, kraul ratowniczy i wyścig australijski. Nasi młodzi ratownicy zdobyli cenne doświadczenia i nie tylko. W kategorii chłopców od 8 do 11 lat I-wsze miejsce zdobył Jan Michałowski. W kategorii dziewcząt od lat 12 do 14 II-gie miejsce zajęła Michalina Grzegorzewska, III-cie Diana Gumińska, w kategorii chłopców III-cie miejsce Aleksander Majewski. Natomiast w kategorii chłopców 15-18 lat, III-cie miejsce zajął Gabriel Gumiński.

Dalej będziemy trenować, aby w przyszłości zostać profesjonalnymi ratownikami. Przed nami kolejne zawody oraz szkolenie z ratownikami WOPR w Krynicy Morskiej.

Sekcja pływacko-ratownicza Sport Plus jest współfinansowana przez Urząd Miasta w Nowym Dworze Mazowiecki.