Modlin Twierdza: W nocy okradziono komórki

W nocy z 1 na 2 listopada nieznany sprawca dokonał kradzieży z dwóch komórek w Modlinie Twierdzy. W trzecim pomieszczeniu uszkodzona została tylko kłódka. O włamaniach policja została poinformowana rano przez poszkodowanych.

W komórce przy ul. Księcia Józefa Poniatowskiego, nieznany sprawca dokonał uszkodzenia mienia. Według poszkodowanej kobiety wyrwano skobel w drzwiach do komórki. Wartość strat oszacowano na ok. 100 zł. Zgodnie z ustaleniami, nic nie zginęło.

W sąsiedniej komórce, nieznany sprawca po uprzednim zerwaniu kłódki z drzwi wejściowych, dokonał zaboru w celu przywłaszczenia różnych narzędzi. Wartość strat oceniono na kwotę ok. 130 zł.

Nieopodal tej samej nocy w budynku gospodarczym przy ulicy 29 Listopada, również nieznany sprawca dokonał włamania do komórki a następnie zaboru w celu przywłaszczenia ok. 500 kg węgla oraz 2 worków gładzi gipsowej powodując straty na szkodę zgłaszającej.

– Postępowanie prowadzi Wydział Dochodzeniowo Śledczy Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim. Trwają czynności zmierzającego do wykrycia sprawcy – informuje sierż. Sylwia Ochmańska z KPP Nowy Dwór Mazowiecki.

/PJ/