Nasielscy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn z narkotykami

W ciągu zaledwie dwóch dni funkcjonariusze z nasielskiego komisariatu zatrzymali aż trzech mężczyzn posiadających przy sobie środku odurzające. Każdemu z nich grozi teraz do 3 lat pozbawienia wolności.

1 października 2020 r. wieczorem, mundurowi z nasielskiego referatu kryminalnego, na ul. Starzyńskiego w Nasielsku podjęli legitymowanie wobec czterech mężczyzn. Podczas wykonywania czynności służbowych przez policjantów okazało się, że dwóch mieszkańców gminy Winnica posiada przy sobie substancje psychoaktywne. 23- latek i jego 18- letni kolega zostali zatrzymani i przewiezieni do komisariatu policji. Użyty do badania tester narkotykowy wskazał, że ujawniona przy 23- latku substancja to amfetamina, natomiast susz roślinny jaki posiadał przy sobie 18- latek to marihuana.

Śledczy przedstawili mieszkańcom gminy Winnica zarzut posiadania środków odurzających, do którego się przyznali. Każdemu z nich grozi teraz kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Następnej nocy, po godz. 22- ej policjanci z nasielskiego komisariatu policji, w Siennicy podczas kontroli drogowej audi a3, u jednego z pasażerów pojazdu ujawnili torebkę foliową z zapięciem strunowym, z zawartością białego proszku. 23- latek z powiatu nowodworskiego został przez funkcjonariuszy zatrzymany i przewieziony do jednostki policji. Tester narkotykowy wskazał na amfetaminę. Mężczyźnie za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat więzienia.

st. asp. Joanna Wielocha

TAGI: