Nasielsk: Policjanci odzyskali dwa skradzione rowery

Nasielscy policjanci odzyskali skradzione w styczniu tego roku rowery. Sprawcy przestępstw zostali zatrzymani. Usłyszeli już zarzuty. Teraz grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

13 stycznia 2020 r. z terenu PKP Nasielsk został skradziony rower kross o wartości 1300 zł. Funkcjonariusze referatu kryminalnego nasielskiego komisariatu, wspólnie z dzielnicowym, w dniu wczorajszym wytypowali i zatrzymali sprawcę kradzieży. Okazał się nim 50- latek z gminy Winnica. Mundurowi odzyskali skradziony rower. Mężczyzna usłyszał już zarzuty i przyznał się do ich popełnienia. Teraz grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

25 stycznia 2020 r. sprzed jednego z nasielskich sklepów został skradziony rower cossak o wartości 1000 zł. Funkcjonariusze zespołu patrolowo- interwencyjnego komisariatu policji w Nasielsku, dokonali zatrzymania 37- latka z Nasielska, który przyznał się do kradzieży roweru. Policjanci odzyskali skradzione mienie. Mężczyzna usłyszał zarzuty. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

st. asp. Joanna Wielocha