Nasielsk: Zatrzymany sprawca dwóch włamań do sklepu

26 grudnia br. policjanci z Nasielska zatrzymali na gorącym uczynku 56-letniego mężczyznę, który jest podejrzany o dwukrotną kradzież z włamaniem do jednego ze sklepów spożywczych. Łupem mężczyzny padło w sumie 20 butelek piwa. Janusz Z. usłyszał już zarzuty. Podejrzanemu grozi kara od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

26 grudnia br. policjanci z Nasielska zatrzymali na gorącym uczynku 56-letniego mężczyznę, który jest podejrzany o dwukrotną kradzież z włamaniem do jednego ze sklepów spożywczych. Łupem mężczyzny padło w sumie 20 butelek piwa. Janusz Z. usłyszał już zarzuty. Podejrzanemu grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

W nocy drugiego dnia świąt policjanci z nasielska dostali zgłoszenie, że nieznany mężczyzna włamał się do sklepu i z łupem ucieka. Funkcjonariusze natychmiast pojechali na miejsce. W trakcie penetracji zatrzymali podejrzanego 56-latka i odzyskali skradzione mienie.

W trakcie dalszych czynności mundurowi ustalili, że zatrzymany może mieć również związek z włamaniem do tego samego sklepu, które miało miejsce dwa dni wcześniej. Janusz Z., mieszkaniec naszego powiatu, po złożeniu wyjaśnień usłyszał zarzuty za dwie kradzieże z włamaniem. Teraz o losie mężczyzny zdecyduje sąd.

/KPP Nowy Dwór Maz/