Nowodworskie Forum Kobiet za nami

W sobotę (12.03) w Nowodworskim Ośrodku Kultury, królowały Panie. Wszystko to za sprawą radnej Agnieszki Kubiak – Falęckiej, która zorganizowała I Nowodworskie Forum Kobiet. 

Panie miały możliwość poznać sposoby zrzucenia zbędnych kilogramów, zrobienia profesjonalnego makijażu czy dobrania odpowiednich kosmetyków.

Choć może tłumów nie było ale i tak forum odniosło sukces. W kameralnym gronie można było porozmawiać o wielu „babskich” sprawach. Wszyscy, którzy przybyli podkreślali, że warto organizować takie spotkania.

Forum rozpoczęło się o godz.11.00. Panie mogły odwiedzić stoiska wystawców w Galerii NOK: kosmetyków naturalnych do włosów, Gabinetu M. Wojnicz, Fintezji, dietetyczki medycznej I. Łątka, Bar Fit Angel, MS Wellness M. Sempławska, Mary Kay oraz produktów prozdrowotnych. O godz. 12.00 zaczęły się ciekawe wykłady dotyczące rozwoju osobistego, postaw w biznesie i w życiu oraz sytuacji społecznej. Wykłady poprowadziły Katarzyna Grewińska z Fundacji Strefa Rozwoju oraz Magda Zawadewicz – doktorantka UW. Wywiad live z kobietą biznesu Iwoną Roscou poprowadziła organizatorka Forum, Agnieszka Kubiak- Falęcka. Po krótkiej przerwie na scenie królowały promotorki zdrowego stylu życia Małgorzata Sempławska i Iwona Łątka. Zwieńczeniem Forum była luźna pogawętka z Dominiką Zaborowską, autorką książki Kolory.

Przez cały czas trwania Forum, goście mogli liczyć na darmową kawę i herbatę oraz zdrowy poczęstunek przygotowany przez wystawców.