Nowy Dwór Maz: Areszt za znęcanie się nad siostrą

37-letni Piotr K., mieszkaniec powiatu nowodworskiego, trafił na 3 miesiące do aresztu za znęcanie się nad siostrą. Gehenna kobiety trwała od ponad roku. Pokrzywdzona w końcu zgłosiła sprawę do nowodworskiej komendy. Policjanci zatrzymali podejrzanego 37-latka i postawili mu zarzut. Mężczyźnie grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

37-letni Piotr K., prawdopodobnie już od ponad roku dręczył swoją siostrę. Agresja 37-latka narastała po spożyciu alkoholu. Kiedy zachowanie mężczyzny sięgnęło apogeum, kobieta zgłosiła sprawę na policję.

Funkcjonariusze natychmiast przystąpili do wyjaśnienia całej sytuacji. Pokrzywdzona w rozmowie z mundurowymi opowiadała jak 37-latek znęcał się nad nią psychicznie i groził pozbawieniem życia.

Podejrzany został zatrzymany, a zebrany materiał dowodowy pozwolił śledczym na postawienie mu zarzutu z art. 207 kk. W minioną sobotę nowodworski sąd, na wniosek prokuratury, zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy, w postaci tymczasowego aresztowania, na okres 3 miesięcy.

KPP Nowy Dwór Maz