Nowy Dwór Maz: Dwa ciała ujawnione w ciągu godziny

We wtorek (11.12) w przeciągu godziny w dwóch mieszkaniach na terenie Nowego Dworu Mazowieckiego, ujawniono ciała dwóch mężczyzn. W obu przypadkach interweniowała policja. Zgony nie mają ze sobą nic wspólnego. 

Nowy Dwór Mazowiecki:
Policjanci otrzymali zgłoszenie, że w jednym z mieszkań ujawniono zwłoki w mieszkaniu przy ul. Bohaterów Modlina, samotnie mieszkającego 56-latka.  Jeden z członków rodziny przyjechał w odwiedziny do mężczyzny. Osoba ta posiadała klucze do drzwi wejściowych i po wejściu do mieszkania ujawniła zwłoki mężczyzny.  Na miejsce przyjechała policja i prokurator. Po wykonanych czynnościach śledczych, prokurator odstąpił od kierowania ciała na sekcję zwłok i wydał ciało rodzinie.

Modlin Twierdza:
Sąsiedzi zgłosili, że od pewnego czasu nie widzieli swojego sąsiada i nie otwierał drzwi gdy pukali do niego.  Na miejsce przyjechała policja, straż pożarna i ratownictwo medyczne. Strażacy dostali się do mieszkania przez okno i ujawnili w łóżku zwłoki 40-letniego mężczyzny. Ciało było w początkowej fazie rozkładu. Na miejsce przybył prokurator, który po wstępnych czynnościach śledczych, zlecił przeprowadzenie sekcji zwłok.