Nowy Dwór Maz: Dwie środowe kolizje

W środę (9.03) na terenie Nowego Dworu Mazowieckiego doszło do dwóch groźnych kolizji. Na szczęście w wyniku zdarzeń nikt nie został ranny. 

Osiedle Pólko

Do pierwszego zdarzenia doszło około godziny 8 na ulicy Bohaterów Modlina. Według ustaleń policjantów 18-letni kierujący seatem, mieszkaniec gm. Pomiechówek, poruszając się w stronę miejscowości Janówek gm. Wieliszew, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i uderzył w tył poprzedzającego pojazdu marki bmw, którym kierował 43-letni mieszkaniec Nowego Dworu Mazowieckiego. Obaj kierujący byli trzeźwi. 18-latek został ukarany mandatem karnym.

Modlin Twierdza

Do drugiego zdarzenia doszło na ulicy Ledóchowskiego około godziny 15:30. Według ustaleń policjantów 20-letnia kierująca renault, mieszkanka Nowego Dworu Mazowieckiego, poruszając się w kierunku ul.  Malewicza, nie zachowała należytej ostrożności podczas manewru wyprzedzania  i zderzyła się z jadącym z naprzeciwka pojazdem marki opel, którym kierował 61-letni mieszkaniec Nowego Dworu Mazowieckiego. Oboje kierujący byli trzeźwi. 20-latka została ukarana mandatem karnym.

PJ