Nowy Dwór Maz: Kolizja na wiadukcie na Paderewskiego

We wtorek (10.12) chwilę po godzinie 16 na wiadukcie w ciągu ulicy Paderewskiego i Morawicza w Nowym Dworze Mazowieckim doszło do zderzenia trzech pojazdów. Na szczęście nikt nie został poszkodowany a wszyscy kierujący byli trzeźwi. Sprawca kolizji mieszkaniec powiatu płońskiego został ukarany mandatem karnym. Z powodu kolizji ruch na wiadukcie jest zablokowany.

Kierujący Volkswagenem Passatem mieszkaniec powiatu płońskiego jadąc od strony Osiedla Młodych w kierunku Centrum miasta, aby nie doprowadzić do zderzenia z poprzedzającym go Volvo za kierownicą którego siedział mieszkaniec powiatu legionowskiego, zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzenia z jadącą z naprzeciwka mieszkanką powiatu legionowskiego, która prowadziła Volkswagena Passata.

W wyniku zderzenia uszkodzone zostały wszystkie 3 pojazdy. Nikomu z uczestników zdarzenia nic się nie stało. Na sprawcę kolizji nałożono mandat karny. Podczas czynności Policji i Ratownictwa Medycznego, ruch na wiadukcie był zablokowany a policja kierowała na objazdy.