Nowy Dwór Maz: Mikołajkowe wygibasy w Twierdzy

Mikołajki w Twierdzy to co roku wspaniała zabawa. Także i w tym roku Zespół Szkół w Modlinie Twierdzy i Uczniowski Klub Sportowy „Reduta”, 6 grudnia przygotowali sportową imprezę, która zebrała pokaźną liczę uczestników i kibiców.

Warto powiedzieć, że w zawodach wystartowały wszystkie rodzinne reprezentacje klas 0-3. Przygotowano także sportowe konkurencje oraz zabawy związane z bezpieczeństwem w sieci i właściwym korzystaniem z Internetu. Przez cały czas na parkiecie trwała sportowa walka, a w niektórych konkurencjach uczestnicy przekraczali linię mety na brzuchu. Dla porządku dodajmy, że każda reprezentacja składała się z mamy, taty i dziecka. Wszystkie konkurencje były obserwowane przez dyrekcję szkoły, więc fair play było na pierwszym miejscu. A oto klasyfikacja końcowa:

I miejsce – Reprezentacja klasy 1 A w składzie:
Agata Krzeczkowska
Monika Krzeczkowska
Piotr Napiórkowski

II miejsce – reprezentacja klasy 2 A w składzie:
Arkadiusz Majewski
Katarzyna Grunkowska
Wojciech Ochal

III miejsce – reprezentacja klasy 3 A w składzie:
Eryk Gawryś
Marzena Izdebska
Sebastian Cudzik

Na zakończenie zawodów zwycięzcom wręczono nagrody ufundowane przez Zespół Szkół w Modlinie Twierdzy i UKS „Reduta”. Wielkie podziękowania  należą się paniom nauczycielkom Małgorzacie Kołacz, Beacie Kielar i Agacie Bziuk-Żeleźnickiej za pomoc w prowadzeniu zawodów.

/Sławomir Krzeczkowski/