Nowy Dwór Maz: Na rowerze z narkotykami

Policjanci z nowodworskiego wydziału prewencji zatrzymali 21- latka, który posiadał przy sobie amfetaminę i marihuanę. Grozi mu do 3 lat więzienia.

W poniedziałek po południu policjanci zespołu do spraw nieletnich i patologii z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim na jednej z ulic zauważyli młodego rowerzystę. Mężczyzna na ich widok próbował jak najszybciej odjechać, oglądając się za siebie. Mundurowi na ul. Piaskowej w Nowym Dworze Mazowieckim podjęli wobec niego legitymowanie. Podczas kontroli policjanci ujawnili przy 21- latku z miejscowości Kazuń- Bielany torebki foliowe z zapięciem strunowym, z zawartością białego proszku oraz suszu roślinnego.

Mężczyzna trafił do nowodworskiej komendy policji. Użyty do badania tester narkotykowy wskazał, że w ujawnionych przy 21- latku torebkach foliowych znajduje się amfetamina oraz marihuana. Mieszkaniec gminy Czosnów został przez funkcjonariuszy zatrzymany i noc spędził w policyjnej celi. Następnego dnia śledczy z nowodworskiej komendy policji przedstawili mężczyźnie zarzut posiadania środków odurzających.

Teraz grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

st. asp. Joanna Wielocha