Nowy Dwór Maz: Nowa linia lotnicza na lotnisku Warszawa – Modlin

Austriacka tania linia lotnicza nr 1 uruchamia nowe bezpośrednie połączenie z Portu Lotniczego Warszawa-Modlin w Nowym Dworze Mazowieckim do Wiednia. Loty do stolicy Austrii będą odbywać się 7 dni w tygodniu.

Po pozyskaniu w ostatnim sezonie wakacyjnym czterech czołowych polskich touroperatorów Mazowiecki Port Lotniczy Warszawa-Modlin zdobył kolejnego przewoźnika rozkładowego – linię lotniczą Lauda. Austriacki przewoźnik rozpoczyna współpracę z portem od hitowego połączenia Warszawa-Modlin – Wiedeń.

Wiedeń po raz dziesiąty został uznany za najbardziej ruchliwe miasto na świecie. Nie ma lepszego miejsca na odkrywanie światowej sławy sztuki, kultury i przysmaków kulinarnych. Już od końca marca 2020 z podwarszawskiego lotniska będzie można udać się w niezapomnianą podróż do Wiednia, zwiedzić pałac Schönbrunn, katedrę św. Stefana lub jedną z licznych wystaw artystów krajowych i międzynarodowych.

– Współpraca z Laudą i zaufanie, jakim obdarzyła nasze lotnisko austriacka linia lotnicza pokazuje jak nasz port jest postrzegany na rynku lotniczym. W tym roku rozpoczęliśmy współpracę z czołowymi polskimi touroperatorami i pozyskaliśmy kolejnego przewoźnika zagranicznego rozkładowego, a to mówi samo za siebie. Do dalszego szybkiego rozwoju portu potrzebne są kolejne inwestycje w jego infrastrukturę. – mówi Leszek Chorzewski, p.o. Prezesa Zarządu Mazowieckiego Portu Lotniczego Warszawa-Modlin Sp. z o.o.

Połączenie będzie operować 7 dni w tygodniu. Bilety są już dostępne na stronie www.laudamotion.com

– Nasze połączenia dobrze działają, ponieważ mamy właściwą ofertę dla klientów wrażliwych na cenę. Z dumą oferujemy naszym pasażerom nową trasę non-stop z lotniska Warszawa-Modlin do Wiednia. Dzięki naszym nowym połączeniom City Shuttle zwiększamy naszą docelową siatkę połączeń. – mówi Andreas Gruber, Prezes Zarządu Lauda.