Nowy Dwór Maz: Pijana i bez uprawnień kierowała samochodem

W środę (11.11) policjanci nowodworskiego ruchu drogowego zatrzymali do kontroli drogowej 32- latkę z Warszawy. Kobieta kierująca peugeotem miała w wydychanym powietrzu 0,46 promila alkoholu i nie posiadała uprawnień do kierowania pojazdami. Została ukarana mandatem. Odpowie również za popełnione wykroczenie.

W nocy z wtorku na środę o godz. 3 rano policjanci Wydziału Ruchu Drogowego z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim, na ul. Morawicza podjęli kontrolę drogową osobowego peugeota. Kierującą autem była 32- letnia mieszkanka Warszawy.

Mundurowi wyczuli woń alkoholu od siedzącej za kierownicą kobiety. Badanie alcosensorem wskazało, iż znajduje się ona w stanie po użyciu alkoholu. W wydychanym powietrzu miała 0, 46 promila alkoholu.

Ponadto podczas prowadzonych czynności policjanci ustalili, że 32- latka w ogóle nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. W związku z powyższym funkcjonariusze nałożyli na kobietę mandat w wysokości 500 zł. Odpowie ona również za popełnione wykroczenie.

st. asp. Joanna Wielocha