Nowy Dwór Maz: Policjanci odzyskali kradziony samochód

W sobotnie popołudnie funkcjonariusze wydziału prewencji uzyskali informację o skradzionym pojeździe. Szybko wytypowali rejon gdzie mogło znajdować się utracone auto. W pewnym momencie zauważyli pojazd, który natychmiast zatrzymali. Kierujący nim mężczyzna trafił w ręce policjantów. Usłyszał już zarzuty do których popełnienia się przyznał. Teraz grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

21 marca 2020 r. funkcjonariusze wydziału prewencji komendy powiatowej policji w Nowym Dworze Mazowieckim jak co dzień patrolowali ulice miasta. Otrzymali oni informację o skradzionym renault. Niezwłocznie przystąpili do działania, sprawdzając rejon, gdzie może przemieszczać się pojazd. Dzięki doskonałej znajomości rejonu służbowego oraz własnemu zaangażowaniu szybko natrafili na właściwy trop.

Jadąc ul. Okunin, zauważyli skradziony pojazd, który poruszał się w kierunku wału przeciwpowodziowego nad rzeką Narew. Policjanci natychmiast przystąpili do zatrzymania auta. Za kierownicą siedział 33- latek ze Stoczka Łukowskiego, którego mundurowi zatrzymali. Pojazd zabezpieczono. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Przyznał się do ich popełnienia. Teraz grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Dzięki rzetelnej pracy, zaangażowaniu i doświadczeniu, policjanci wydziału prewencji nowodworskiej komendy odzyskali skradziony samochód i zatrzymali podejrzanego. Swoją postawą dają przykład do naśladowania i doskonale pokazują na czym polega i czemu służy praca policjantów na ulicach naszego miasta.