Nowy Dwór Maz: Policjanci poszukują matki zmarłego noworodka

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim, poszukują matki dziecka, którego ciało ujawniono w poniedziałek w sortowni śmieci w Płońsku. Z prośbą o wsparcie w poszukiwaniach kobiety, zwrócili się policjanci z Płońska. Istnieje podejrzenie, że zmarłe dziecko mogło przyjechać wraz ze śmieciami przywiezionymi z Nowego Dworu Mazowieckiego.

Policjanci z nowodworskiej komendy prowadzą czynności mające na celu ustalenie matki dziecka, którego ciało ujawniono w sortowni śmieci w Płońsku. Dzielnicowi oraz pracownicy Opieki Społecznej weryfikują osoby, które w ostatnim czasie były w ciąży – mówi naszej redakcji st. asp. Joanna Wielocha z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim.

Policja apeluje o przekazywanie wszelkich informacji mogących pomóc w ustaleniu tożsamości kobiety. Wszelkie spostrzeżenia prosimy kierować pod nr tel. 23 662 15 00, 23 662 15 50 lub dzwoniąc na numer alarmowy 997 i 112. Informacje można także przekazać za pomocą poczty elektronicznej: kppplonsk@ra.policja.gov.pl, a także bezpośrednio do płońskiej prokuratury.