Nowy Dwór Maz: Policjant po służbie zatrzymał nietrzeźwego kierowcę

W ostatni weekend policjant z komisariatu policji w Czosnowie, będąc w czasie wolnym od służby, zatrzymał na terenie Nowego Dworu Mazowieckiego nietrzeźwego kierującego, który uderzył samochodem w budynek jednej ze stacji paliw. 42- latek z powiatu nowodworskiego trafił do policyjnej celi, a po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty. Przyznał się do ich popełnienia i dobrowolnie poddał karze.

42-letni mieszkaniec Nowego Dworu Mazowieckiego trafił do policyjnego aresztu po tym, jak zatrzymał go będący na wolnym policjant prewencji z czosnowskiego komisariatu. Okazało się, że mężczyzna kierował osobowym citroenem, znajdując się w stanie nietrzeźwości i uderzył w budynek znajdujący się na jednej ze stacji paliw na terenie miasta.

Policjant, który rano wyszedł z domu usłyszał huk. Zauważył pojazd, który uderzył w budynek. Natychmiast, obserwując cały czas miejsce zdarzenia, udał się pieszo w kierunku stacji. Za kierownicą citroena siedział pijany mężczyzna. Funkcjonariusz uniemożliwił 42-latkowi oddalenie się, o wszystkim powiadomił również dyżurnego nowodworskiej komendy, który wysłał na miejsce patrol ruchu drogowego.

Mundurowy rozpytał też świadków zdarzenia oraz ustalił monitoring ze stacji paliw.

42-latek z Nowego Dworu Mazowieckiego trafił do pomieszczenia dla osób zatrzymanych, a po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty. Przyznał się do ich popełnienia i poddał dobrowolnie karze.