Nowy Dwór Maz: Policyjny Gaszyn Challenge

Komenda powiatowa policji w Nowym Dworze Mazowieckim z radością przyjęła nominację do #GaszynChallenge. Z sercem na dłoni kilkudziesięciu policjantów wykonało zadanie, mające szczytny cel- pomoc chorym dzieciom.

Wczoraj o godz. 10- ej na terenie komendy powiatowej policji w Nowym Dworze Mazowieckim funkcjonariusze nowodworskiej policji podjęli wyzwanie #GaszynChallenge.

Przyjęcie wyzwania polega na zrobieniu 10 pompek i przekazaniu dowolnej kwoty na zakup leku dla dzieci chorych na SMA typu 1.

Nowodworscy funkcjonariusze otrzymali nominację od:

– Centrum Szkolenia Policji w Legionowie,
– Komendy Powiatowej Policji w Legionowie,
– Ochotniczej Straży Pożarnej w Kazuniu Polskim.

Policjanci z komendy powiatowej policji w Nowym Dworze Mazowieckim, w tym również z podległych komisariatów i posterunków chętnie i z zaangażowaniem włączyli się do przedsięwzięcia, mającego na celu zebranie funduszy niezbędnych na leczenie chorych i potrzebujących pomocy dzieci.

Zadanie zostało wykonane!!! Zebrane środki przekażemy na leczenie 4- letniej Natalki z Łodzi- dziewczynki chorującej na rdzeniowy zanik mięśni.

Mundurowi z nowodworskiej komendy do dalszego wyzwania nominowali:

– Komendę Powiatową Policji w Pułtusku,
– Placówkę Straży Granicznej Warszawa- Modlin,
– Straż Miejską w Nowym Dworze Mazowieckim.

Dziękujemy wszystkim, którzy dołączyli do tej akcji i dołożyli cegiełkę na rzecz szerzenia dobra i pomocy osobom potrzebującym.