Nowy Dwór Maz: Potrącenie kobiety na przejściu dla pieszych

W środę (24.06) o godzinie 9:40 na ulicy Kościuszki w Nowym Dworze Mazowieckim doszło do potrącenia kobiety przechodzącej przez jezdnie z mężem i małym dzieckiem. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe.

25-letnia mieszkanka Nowego Dworu Mazowieckiego przechodziła wraz mężem i 4 letnim dzieckiem przez ulicę Kościuszki. W chwili gdy byli na jezdni, zostali potrąceni przez kierującego Oplem Corsą 51-letniego mieszkańca Nowego Dworu Mazowieckiego – mówi naszej redakcji st. asp. Joanna Wielocha z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim.

Małżeństwo prawidłowo przechodziło przez jezdnię w miejscu do tego wyznaczonym. 51-latek jechał od strony ulicy Warszawskiej w stronę ulicy Sukiennej.

Przybyły na miejsce zespół Ratownictwa Medycznego z Legionowa przewiózł 25-latkę do szpitala. Udali się tam również policjanci, celem ustalenia obrażeń jakie doznała kobieta. Policjanci ustalają czy sprawa zakończy się kolizją czy też wypadkiem.

Kierujący Oplem w chwili zdarzenia był trzeźwy. Ostatecznie sprawa zakończyła się kolizją i sprawca został ukarany mandatem karnym.