Nowy Dwór Maz: Śmiertelny wypadek na moście

Na moście na rzece Narew w Nowym Dworze Mazowieckim doszło do śmiertelnego wypadku motorowerzysty. Ruch na moście jest prowadzony wahadłowo. Jak udało się ustalić naszej redakcji – lekarze reanimowali mężczyznę ale nie udało się go uratować. Prawdopodobnie śmierć nastąpiła z przyczyn naturalnych.

Przed mostem od strony Modlina Twierdzy doszło zaś do kolizji samochodu osobowego z autobusem prywatnego przewoźnika.

Do zdarzenia drogowego doszło po godz. 10.00 na ul. Thommee w Nowym Dworze Mazowieckim (most na Narwi). Według wstępnych ustaleń policjantów, kierujący skuterem piaggio, jadąc w kierunku Zakroczymia, z niewiadomych przyczyn wjechał na krawężniki i przewrócił się na jezdnię. Niestety mimo podjętej reanimacji przez załogę pogotowia ratunkowego, mężczyzna zmarł. Na miejscu policjanci pod nadzorem prokuratora przeprowadzili czynności, a po ich wykonaniu decyzją prokuratora ciało zostało skierowane do Zakładu Medycyny Sądowej w celu wykonania sekcji zwłok – informuje naszą redakcję asp. Szymon Koźniewski.

Aktualnie pod nadzorem prokuratury wykonywane są czynności w celu ustalenia przyczyn tego zdarzenia drogowego oraz ustalenia tożsamości kierującego, którego wiek z wyglądu można określić wstępnie na 60/70 lat – dodaje Koźniewski.