Nowy Dwór Maz: Spowodował kolizję i uciekł

Nowy Dwór Maz: Spowodował kolizję i uciekł

W piątek (3.03) w Nowym Dworze Mazowieckim na ulicy Wojska Polskiego, kierujący samochodem ciężarowym marki MAN, nie dostosował prędkości i doprowadził do zderzenia z samochodem marki Kia, który następnie uderzył w Toyotę. W wyniku zdarzenia kierujący Kią zjechał z drogi i zatrzymał się w rowie. 

Kierujący samochodem ciężarowym zbiegł z miejsca zdarzenia, jak nieoficjalnie dowiedziała się nasza redakcja, na miejscu zdarzenia pozostała oberwana tablica rejestracyjna, dzięki czemu policja bez problemu ustaliła właściciela pojazdu. Czy jednak to on prowadził ciężarówkę?

Poszkodowane w zdarzeniu osoby, zostały na miejscu zaopatrzone przez przybyły na miejsce Zespół Ratownictwa Medycznego. Miejsce zdarzenia zabezpieczyli strażacy z JRG Nowy Dwór Mazowiecki.

Policjanci z nowodworskiej komendy ustalają kto prowadził samochód marki MAN i czemu odjechał z miejsca zdarzenia.

Zdjęcia i film otrzymaliśmy od czytelników

 

3 komentarze/y

  1. Przy Bodziu naprawdę trzeba uważać, bo niestety natężenie ruchu jest ogromne i bardzo łatwo o wypadek. Całe szczęście że tym razem żaden przechodzień nie ucierpiał! W tym miejscu powinno być przejście podziemne, albo kładka nad jezdnią. Szkoda że planując budowę ulicy Leśnej nikt nie pomyślał że jest tu miejsce by powstało rondo.

  2. Moim skromnym zdaniem miasto byłoby o wiele bezpieczniejsze i bardziej przyjazne dla dzieci jak i dorosłych jeżeli ktoś wreszcie wziął by się za ulice – przy szkołach powinny być jednokierunkowe – np. przy Chemików można zrobić na jednym pasie parkowanie prostopadłe, a na drugim jednokierunkową analogicznie na Partyzantów, Sadowej czy Młodzieżowej. To samo rozwiązanie sprawdziło by się na Wojska Polskiego (osiedlowa nitka czyli równoległa do ulicy na której zdarzył się wspomniany wypadek). Przybywa nam bloków , mieszkańców i samochodów a nikt nie dba o drogi i miejsca postojowe. Miedzy blokami za Millą można wygospodarować kulturalne miejsca parkingowe dla mieszkańców pobliskich bloków i rodziców odwożących dzieci do szkoły. Między blokami na Wojska Polskiego 29 i 31 można wygospodarować naprawdę ładny park z małymi iglakami, jarzębinami czy dzikimi różami z zakazem wprowadzanie psów i kotów. naprawdę można idąc na małe ustępstwa zrobić wiele dobrego!

  3. ja

    a tak w ogóle to dlaczego nikt nie holuje samochodów zalegających pod Lidlem, Biedronką,Millą i Kerfurem?? Przecież widać że są porzucone przez właścicieli – brak, tablic, przebite opony i zarośla w środku…

Komentarze

Musisz się zalogować , aby móc komentować.