Nowy Dwór Maz: Ukradł perfumy łącznie na 8.000 złotych

42- latek z Nowego Dworu Mazowieckiego w kwietniu br. kilkakrotnie odwiedzał jedną z nowodworskich drogerii. Mężczyzna brał towar z półek, nie płacąc za niego. W sumie dokonał kradzieży na łączną kwotę blisko 8.000 złotych. Policjanci wydziału prewencji podczas przeprowadzonej w sklepie interwencji zatrzymali mężczyznę. Usłyszał on zarzuty i przyznał się do ich popełnienia. Teraz grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Pod koniec kwietnia nowodworscy patrolowcy zostali wezwani na interwencję do jednej z drogerii na terenie Nowego Dworu Mazowieckiego. Na miejscu policjanci zastali 42- latka, który dokonał kradzieży artykułów kosmetycznych. Mężczyzna został przez mundurowych zatrzymany.

Ustalenia jakie przeprowadzili w tym zakresie funkcjonariusze z miejscowej jednostki policji wskazywały, że to nie pierwsza taka wizyta mężczyzny w sklepie. Na jaw wyszło, że 42- latek był stałym bywalcem drogerii, gdzie działając w krótkich odstępach czasu, dokonywał zaboru w celu przywłaszczenia, produktów drogeryjnych i perfumeryjnych różnych marek. Okazało się, że łączna suma strat spowodowana wizytami Andrzeja D. w placówce wynosi 7966,51 zł.

Analiza zgromadzonego materiału, w tym zabezpieczony monitoring oraz ustalenia dokonane przez dochodzeniowców komendy powiatowej policji w Nowym Dworze Mazowieckim pozwoliły na przedstawienie mężczyźnie zarzutów.

42- latek przyznał się do ich popełnienia. Grozi mu teraz kara do 5 lat pozbawienia wolności.