Nowy Dwór Maz: Zaginął Janusz Rokojżo

Wydział kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim prowadzi poszukiwania za zaginionym Januszem Rokojżo, który po raz ostatni widziany był 19 lipca w miejscu zamieszkania. Wszystkie osoby mogące pomóc w odnalezieniu zaginionego, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Nowym Dworze Mazowieckim pod numerem telefonu 22 775 22 01-04 lub z najbliższą jednostką policji na terenie całego kraju.

Mężczyzna po raz ostatni widziany był 19 lipca 2019 roku w miejscu zamieszkania i do tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną.

JANUSZ ROKOJŻO
Wiek: 70 lat

Rysopis zaginionego: wzrost około 165 cm, średniej budowy ciała, włosy krótkie, siwe, braki w uzębieniu. W momencie zaginięcia ubrany był prawdopodobnie w stare, zabrudzone ubrania.

Mężczyzna często przemieszczał się starym rowerem typu Damka, z charakterystycznym siodełkiem oklejonym beżową taśmą klejącą.

Wszystkie osoby mogące pomóc w odnalezieniu zaginionego, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Nowym Dworze Mazowieckim pod numerem telefonu 22 775 22 01-04 lub z najbliższą jednostką policji na terenie całego kraju.