Nowy Dwór Maz: Zatrzymany z narkotykami

Policjanci z nowodworskiej prewencji zatrzymali 26-letniego Mariusza W., który podejrzany jest o posiadanie narkotyków. Dodatkowo mężczyzna miał być doprowadzony do zakładu karnego, na mocy nakazu sądowego. Teraz zatrzymany prawdopodobnie odpowie za posiadanie środków odurzających, za co może mu grozić do 3 lat pozbawienia wolności. Zostanie również przewieziony do aresztu, gdzie odbędzie wcześniejszy wyrok.

Wczoraj po południu policjanci z Wydziału Prewencji dowiedzieli się, że 26-letni Mariusz W., mieszkaniec naszego powiatu, za którym sąd wydał nakaz doprowadzenia do zakładu karnego, przemieszcza się osobowym fordem po ulicach Nowego Dworu. Policjanci natychmiast przystąpili do sprawdzenia tej informacji.

W trakcie patrolu na ul. Harcerskiej zauważyli podejrzany pojazd. Funkcjonariusze przystąpili do kontroli auta. W trakcie czynności okazało się, że pasażerem jest Mariusz W. Mężczyzna został zatrzymany. Ponadto, podczas kontroli osobistej, 26-latek w paczce po papierosach miał torebkę z suszem roślinnym, który po przebadaniu okazał się marihuaną. W sumie policjanci zabezpieczyli ponad 3 gramy narkotyku.

Mariusz W., zostanie teraz przewieziony do aresztu, gdzie odbędzie zasądzony wyrok, za prowadzenie pojazdu bez uprawnień. Dodatkowo prawdopodobnie usłyszy zarzut posiadania środków odurzających.

KPP Nowy Dwór Maz