Nowy Dwór Maz: Zderzenie trzech aut na Modlińskiej

W sobotę (25.04) o godzinie 14:35 na skrzyżowaniu ulicy Modlińskiej i Nałęcza w Nowym Dworze Mazowieckim, doszło do zderzenia trzech pojazdów. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe i policja.

39-letni mieszkaniec Łomianek jadąc samochodem marki BMW ulicą Nałęcza od przejazdu kolejowego na skrzyżowaniu z ulicą Modlińską wymusił pierwszeństwa przejazdu na kierującym Renault Clio 25-letnim mieszkańcu Kątnych w gm. Nasielsk, który jechał ulicą Modlińską od ulicy Paderewskiego. W wyniku zderzenia pojazdów, renault zjechało z drogi i uderzyło w stojący przed skrzyżowaniem na ulicy Nałęcza samochód osobowy marki Renault Laguna za kierownicą którego siedział 24-letni mieszkaniec Legionowa.

W wyniku zderzenia, urazu głowy doznała pasażerka Renault Clio. Pozostali uczestnicy zdarzenia natychmiast ruszyli jej z pomocą. W trakcie oczekiwania na przyjazd służb ratunkowych w komorze silnika samochodu Renault Clio pojawił się ogień, który został ugaszony przez kierowcę przy pomocy gaśnicy samochodowej.

Przybyły na miejsce zespół Ratownictwa Medycznego zajął się ranną kobietą ale okazało się, że obrażenia nie są aż tak poważne i mogła pozostać na miejscu zdarzenia.

Policjanci ustalili, że kierujący BMW nie dostosował się do znaku nakazującego ustąpienie pierwszeństwa i za spowodowanie kolizji ukarali go mandatem karnym.

Na miejscu interweniowały 2 zastępy z JRG Nowy Dwór Mazowiecki, zastęp OSP Nowy Dwór Mazowiecki, zespół Ratownictwa Medycznego Nowy Dwór Mazowiecki oraz policjanci z wydziału prewencji oraz ruchu drogowego Komendy Powiatowej Policji.