Nowy Dwór Mazowiecki: Wielkie Otwarcie NEONET w Centrum Handlowym HIT

Bony zakupowe dla pierwszych 60 osób oraz promocje i obniżki cen na cały asortyment – to wszystko czeka na klientów, którzy 7 października (w piątek) przybędą na Wielkie Otwarcie NEONET w Nowym Dworze Mazowieckim. Sklep pożegnał mało komfortową siedzibę przy ulicy Mazowieckiej na rzecz prestiżowej lokalizacji w Centrum Handlowym HIT przy ulicy Warszawskiej 46.

Jak przyznaje Przemysław Rutkowski, regionalny kierownik sprzedaży w NEONET, klienci nie będą mieli już problemu ze znalezieniem miejsc do parkowania: – Ponadto, ogromną zaletą nowej lokalizacji jest łatwość dojazdu oraz duża różnorodność sklepów z innych branż jak Carrefour, Rossmann, KiK, Pepco, Diverse, Empik czy Martes Sport. Sklep będzie miał nowoczesną otwartą ekspozycję. Klienci znajdą tu tysiące markowych produktów z branży AGD,RTV, IT, GSM. Wykwalifikowani doradcy służą radą nie tylko w zakresie wyboru odpowiedniego produktu, ale też usług finansowych czy instalacyjnych – zapewnia.

W związku z nową inwestycją i przeprowadzką w Nowym Dworze Mazowieckim, spółka NEONET postanowiła jednocześnie zwiększyć zatrudnienie w tym mieście. Osoby z żyłką handlowca, które chętnie podejmą pracę na stanowisku Doradcy Klienta, mogą już dziś przesyłać aplikacje na adres: rekrutacja@neonet.pl lub pozostawić swoje CV u kierownika sklepu.

A jakie niespodzianki NEONET przygotował dla klientów z okazji Wielkiego Otwarcia 7 października? Przede wszystkim ogromne promocje i obniżki cen na cały asortyment. Wszelkie markowe produkty, jak telewizory, laptopy, smartfony, komputery, pralki, lodówki – będzie można nabyć w niezwykle atrakcyjnych cenach.

Na miejscu warto pojawić się już o godzinie 9:00. Pierwszych 60 osób otrzyma bony zakupowe o wartości 100 zł lub 50 zł. W tym dniu będzie można dokonać zakupów z wykorzystaniem rat 0% oraz nie trzeba się martwić o transport – sprzęty wielkogabarytowe o wartości powyżej 1000 zł będą dowożone do domów klientów za symboliczną złotówkę. A jeśli zdarzy się, że poszukiwanego produktu nie będzie na miejscu, można go od razu zamówić przez Internet na www.neonet.pl spośród blisko 17 000 produktów elektroniki użytkowej, sprzętów AGD, IT i GSM. Zakupiony towar można potem bezpłatnie odebrać w salonie.

Sklep NEONET w Centrum Handlowym HIT będzie czynny siedem dni w tygodniu: od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-20:00, w sobotę od 9:00 do 18:00 i w niedzielę od 10:00 do 17:00.

Źródło: NEONET

otw_nowy-dwor-mazowiecki_1000x704