Podsumowanie długiego weekendu

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim podsumowali długi sierpniowy weekend na drogach. Od piątku do poniedziałku na drogach naszego powiatu trwały policyjne działania „Bezpieczny Weekend”. W tym czasie doszło do dwóch wypadków drogowych, zatrzymano 9 nietrzeźwych kierujących, w tym 6 rowerzystów.

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim podsumowali długi sierpniowy weekend na drogach. Od 12 do 15 sierpnia w powiecie nowodworskim doszło do 5 kolizji oraz 2 wypadków drogowych. Wczoraj późnym wieczorem nowodworscy policjanci zakończyli wzmożone działania pn.” Bezpieczny weekend”. Funkcjonariusze zwracali szczególną uwagę na stan trzeźwości kierujących oraz nadmierną prędkość, która w warunkach wzmożonego ruchu może prowadzić do fatalnych konsekwencji.

Mimo nieustannie ponawianych apeli o rozwagę i ostrożność na drodze, policjanci wciąż zatrzymują podczas kontroli drogowych kierowców, którzy stwarzają realne zagrożenie nie tylko dla siebie, ale także dla pozostałych uczestników ruchu drogowego. Policjanci wyeliminowali z naszych dróg 9 nietrzeźwych kierujących, w tym 6 rowerzystów, którzy mimo ostrzeżeń i grożących surowych kar zdecydowali się na jazdę „na podwójnym gazie”.

KPP Nowy Dwór

TAGI: